+ 48 607 870 132ul. Lipińskiego, 38-500 Sanok

O Firmie

„DWERNIK” to firma czerpiąca z wieloletniego dziedzictwa bieszczadzkiego budownictwa drewnianego, a jednocześnie otwarta na najnowsze osiągnięcia technologiczne i trendy wzornicze.

Naszą podstawową działalnością jest produkcja i montaż drewnianych domów i domków wypoczynkowych wg uzgodnionego projektu. Jednak w przeciwieństwie do innych nie ograniczamy się tylko do projektów typowych, jesteśmy w stanie podjąć się przedsięwzięć bardziej skomplikowanych, wyjątkowych – domów na drzewach, okrągłych domów oraz innych nietypowych konstrukcji wykorzystujących drewno jako główny materiał.

Ponadto, oferujemy szereg usług i produktów związanych z szeroko rozumianą branżą drzewną – od sprzedaży drewna z tartaku, poprzez wyrób listew, tralek, boazerii, drewna elewacyjnego (obiciówki), po usługi stolarskie – schody, okna, drzwi, meble z litego drewna, meble z żerdzi i gałęzi, meble ze starego drewna z Bieszczad itp.

Posiadamy także działki rekreacyjne w bardzo atrakcyjnych miejscach na Przedgórzu Bieszczadzkim i w samych Bieszczadach.

Prawdopodobnie jako jedyni mamy także propozycję dla tych, którzy marzą o własnym zakątku z dala od ludzi, ale nie mają czasu, żeby takie miejsce znaleźć i zająć się wszelkimi wymaganymi formalnościami mającymi na celu uzyskanie pozwolenia na budowę, tym bardziej w miejscach, gdzie najczęściej jest to niezwykle trudne… Oferujemy ekskluzywną, kompleksową obsługę od znalezienia pięknej działki na odludziu, poprzez załatwienie wszelkich, najtrudniejszych nawet formalności, po wybudowanie wymarzonego domu lub domku.

Działamy na terenie Bieszczad i  Przedgórza Bieszczadzkiego, lecz jeśli będzie trzeba, pojedziemy na koniec świata!

Zapraszamy!